Українська English
Група ::

Група


Історія Natural Spirit почалась 1998 року у Чернігові, коли Олег Кірієнко почав роботу над дебютним альбомом «Звёздный трон», у той час мелодійний black metal був загальним напрямком його творчості, але в піснях «Внукам Даждь-Бога», «Птица» вже тоді втілився світогляд Олега, його бажання вкласти у музику теми слов’янського язичництва, епосу та історії.

«Звёздный трон» вийшов у 1999 році на Moon Records та швидко набув популярності не тільки на рідній Україні, але й в інших державах Східної Європі. Почалась активна гастрольна діяльність, згодом відбулися виступи й турне разом із Skyforger, Behemoth, Gods Tower.

Наступний альбом «Русколунь», побачивши світ 2004 року, став важливою подїєю на українській метал-сцені та вагомо вплинув своєю самобутністю та поєднанням фолкових мелодій з важким металом він вагомо вплинув на формування слов’янського pagan metal'у в цілому. Пісні «Ойра» та «Владімір» досі залишаються хітами.

Продовжуючи шлях Natural Spirit вже у Києві, Олег зібрав новий склад сильних талановитих музикантів, результатом їх трьохрічної співпраці стала платівка «Сита Роса», яка вийшла наприкінці 2008-го року, розійшлась по всьому світу та зайняла одне з провідних місць серед кращих pagan metal альбомів року.

У лютому 2010 Natural Spirit презентували альбом «Ціна Свободи», який буде відрізнятися залученням багатьох живих народних інструментів та етнічного хору, й готуються до туру в його підтримку. Цього разу, окрім звичного містично-язичницького колориту, на слухача чекатимуть і досить гострі теми, які звертаються до важливих подій та явищ української історії: козацької національно-визвольної війни, боротьби Повстанської армії, Голодомору та ін. «Ціна Свободи» ? назва альбому та водночас його лейтмотив, власне концентрує в собі сам образ української історії від давніх часів до сьогодення.